ÜLKEMİZDE VE TÜM DÜNYADA YAŞANAN CORONO VİRÜS SALGININA YÖNELİK ÇALIŞMALARIMIZ YÜKSEK ÇABALARIMIZ İLE DEVAM ETMEKTEDİR.

BU SÜREÇTE BİZLERİ GÜVENİLİR BİR KURUM OLARAK SEÇEN TÜM KAMU VE ÖZEL KURULUŞLARA ve MANEVİ DESTEĞİNİ ESİRGEMEYEN DOSTLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ.

Corona virüs başta olmak üzere hastalık yapan mikropların uzaklaştırılması yanı sıra bakteri ve virüs gibi mikroorganizmaların yok edilmesini sağlayan sistemleri ile yaklaşık 25 yıldır hizmet vermekteyiz. Firmamız Çağlar Temizlik’dan hizmet alan kişiler, hastalık yapan bakteri ve virüsleri yok etmeye yönelik programlarımızı gayet iyi bilirler. Çağlar Temizlik, geçmişte domuz gribi, sars vs. yanı sıra allerjik etkilere maruz bırakan bir çok bakteri ve virüs tipine karşı mücadele ederken şimdilerde ise corona virüse karşı mücadele vermektedir.

Temizliği Hastalanmadan Satın Alın; sloganımızın açıklaması ve 5 Adımda Dezenfeksiyon ile Temizliği Buluşması hijyen paketlerimizin içeriğinde neler vardır?

Buharlı Temizlik İle Dezenfeksiyon (petekler, banyo, lavabo vs sert zemin yüzeyler)
Kimyasal Sistemler ile Yüzey Dezenfeksiyonu ( ortamdaki materyal ve telefon, klavye, kapı kolları, kapılar vs çok fazla uygulama alanı vardır.
ULV Sisleme Makinesi ile Ortam Dezenfeksiyonu (genel ofis ve ev ortamlarında, yelpazesi geniştir)
Ozon ile Dezenfeksiyon (özellikle wc, banyo vs kısımlarda bakterilerin yok edilmesinde)
Vakum ile Dezenfeksiyon (kimyasal ve ısı yardımı ile özellikle kanape, koltuk ve halı yıkama ve dezenfeksiyonu)

Kullandığımız ofis dezenfektanları, ev dezenfektanları ve temizleyicilerimiz Sağlık Bakanlığı onaylı olup 25 yıldan bu yana iş başında olan firmamız tüm teknik ekipman ve makine teçhizatına sahiptir.

Bu hizmetlerimizde dikkat ettiğimiz konu dezenfeksiyon ve temizliğin bir bütün olduğudur. Biz Çağlar Temizlik ve Dezenfeksiyon Hizmetleri olarak 25 yıldan bu yana sıradan hizmetlerimizde dahi bu sistemlerin bir çoğunu kullanmaya özen gösterdiğimiz için salgın hastalık durumları oluştuğunda, büyük bir soğuk kanlılıkla görevimizin başına geçebiliyoruz.

Ofis Dezenfeksiyonu Hizmetlerimiz;

Ortam sisleme ve buharlama yöntemlerinin yanı sıra telefon, faks, klavye, masa üzeri, çöp kova hijyeni, kapı kolları, kapılar, yatay yuvalanma yüzeyleri, her türlü el girmeyen yüzeyler, banyo wc armatürleri vs. ofis dezenfekte şirketimiz tarafından manuel olarak tek tek dezenfekte edilmektedir.

Çağlar Temizlik Dezenfeksiyon ve Temizlik Firması  olarak ofis temizliğinin yanı sıra ofis dezenfektanlı temizlik hizmetini de beraberinde yürütmektedir.

Dezenfeksiyon nerelerde kullanılır? Ofis, fabrika, depolar, şirketler, restoran, cami halısı, ofis halısı, okullar, her türlü işyerleri, kafeler, bürolar..

Özellikle Kanatlı Hayvancılık Ve Büyükbaş Tesislerinin Bakterilerden ( Salmonellozis, Gumbaro, Viral Hastalklar Vb.) Arındırılması İşlemini Gerçekleştirmektedir. Bu Sektördede İyi Bir Ekibin Başarıyı Artıracağının Bilnci İle Konusunda Tecrübeli Ve Dezenfektanlar Konusunda Uzman Kadrosuyla Müşterilerine Bilimsel Ve Pratik Çözümler Sunmaktadır.